• Producent: Lavazza
  • Kategoria: Kawa
  • Rodzaj: kapsułki

Lavazza a Modo Mio Intenso

Lavazza a Modo Mio Intenso to aktywna i wyraźna kompilacja kawy kapsułkowej. Składająca się z wysokogatunkowej kawy arabica i wyraźnej robusty w proporcjach 1/1 kawa jest definicją włoskiego smaku! Palone w stopniu średnim ziarna uwalniają pełnie swojego smaku i aromatu. Jest to kawa, która bez dwóch zdań przypadnie do gustu każdemu, niezależnie czy mowa o prawdziwym kawowym konserze czy też początkującym kawoszu.

Każda z kapsułek kawy Lavazza a Modo Mio Intenso posiada aż 7,5 grama zielonych ziaren. Ilość ta jest wystarczająca do przygotowania intensywnego napoju. Co więcej, adekwatne sprasowanie zmielonych ziaren pozwala właściwie ją zaparzyć i wydobyć jeszcze więcej smaku z mieszanki. Kombinacja ta znamionuje się harmonijnym smakiem i przyjemnym aromatem!

Znajdujące się w kompilacji 50% ziaren robusta powodują, iż kawa Lavazza a Modo Mio Intenso charakteryzuje się wysoką ilością kofeiny. Dzięki czemu każda filiżanka dostarczy nam istotnego pobudzenia i energii. Koneserów kawy na dodatek występowanie wyraźnej i pełnej cremy, która formuje się na szczycie filiżanki.

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Kawa