• Producent: Lavazza
  • Kategoria: Kawa
  • Rodzaj: kapsułki

Lavazza a Modo Mio Passionale 16 szt.

Lavazza a Modo Mio Passionale to smak, który wprawi w uznanie dosłownie każdego! Ta głęboka i esencjonalna kompilacja kawy kapsułkowej umożliwia przygotowanie perfekcyjnej kawy w zaledwie kilka chwil! Każda z kapsułek mieści aż 7,5 grama zmielonej, stuprocentowej kawy arabica. Pochodzące z rejonów Ameryki Południowej ziarna są definicją wyrafinowanego smaku.

7,5 grama to dokładnie tyle, ile potrzebuje fachowy barista do przygotowania pysznego espresso. To właśnie taka dbałość i detale powoduje, iż Lavazza a Modo Mio Passionale smakuje tak należycie. Mieszanka cechuje się miłym smakiem, a także zapachem zawierającym w sobie nuty bakalii i orzechów. Co więcej, kawa jest konkretnie palona, dzięki czemu posiada głęboki i harmonijny smak.

kombinacja ta genialnie sprawdza się w połączeniu z mlekiem. Z racji potężnego palenia wyczuwalne są w niej także nuty karmelowe, co tym bardziej akcentuje prestiżowe pochodzenie ziaren. Niska zawartość kofeiny powoduje z kolei, że możemy raczyć się tą kawą wielokrotnie w ciągu dnia. Lavazza a Modo Mio Passionale to prawdziwa definicja smaku.

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Kawa